DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Elektronik Haberleşme Ve Altyapı Hizmetleri Personel Alımı

İstanbul Elektronik Haberleşme Ve Altyapı Hizmetleri Personel Alımı

Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde KPSS şartsız olarak İstanbul büyükşehir belediyesine bağlı olan İsttelkom kurumuna teknisyen ve tekniker alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:53
İstanbul Elektronik Haberleşme Ve Altyapı Hizmetleri Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul belediyesi işçi alımı ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin açık ve kapalı sahalarda gerekli şekilde çalışabilmeli, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.

İSTANBUL BELEDİYESİ İŞÇİ ALIMI

Teknik işçi alımı için son başvuru tarihi 30.11.2021 olarak bildirildi.

Aşağıda belirtilen resmi kurum sitesi üzerinden adayların başvuıru gerçekleştirilmesi gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

teknisyen alimi

ELEKTRONİK HABERLEŞME KURUMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Güncel iş ilanları için görev almak isteyenlerin elektronik haberleşme altyapı çalışmaları hakkında deneyimli olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, işin yapıldığı bölgede işe başlama ve iş bitimi sonrasında gerekli güvenlik tedbirlerinin alınmasını sağlamalı ve herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olmak.

Kamu personel alımı için başvuru yapacakların işin bitiminden sonra tüm ekipmanların toplanması ve kontrollerinin yapılmasını sağlamalı, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve yüklenici firmaları kontrol edebilmeli.

İBB ilanları için çalışmak isteyenlerin analizler gerçekleştirerek üst yönetime iyileştirme öneriler sunabilmeli, kamusal haklardan mahrum olunmaması, altyapı imalatı yapılacak sistemi ilgili talimata göre yaptırabilmeli ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Tüm adayların imalat yapılacak güzergahın keşif çalışmalarını gerçekleştirmesi, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, faaliyetler kapsamında yürütülen çalışmaların planlanması ve yürütülmesi ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP