DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Proje Yöneticisi Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Proje Yöneticisi Alımı

Devlet kurumu için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kadrolu KPSS'siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahilinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 1 adet Proje Yöneticisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:19
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Proje Yöneticisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Proje Yöneticisi Alımı

Devlet kurumu için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kadrolu KPSS’siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahilinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 1 adet Proje Yöneticisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

1 adet Proje Yöneticisi alımı ilanı son başvuru tarihi 22.05.2021 olarak açıklanmıştır.

1 Proje Yöneticisi alımı ilanı Başvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

proje

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Kadrolu 1 adet Proje Yöneticisi İBB ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP