DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz Personel Alımı

İBB Belediye başkanlığı kamu personel alımı yapılması için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış oln olan iş ilanı duyurusunda İBB, İstanbul büyükşehir Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgi işlem yöneticisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:56
İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS’siz Personel Alımı

İBB Belediye başkanlığı kamu personel alımı yapılması için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış oln olan iş ilanı duyurusunda İBB, İstanbul büyükşehir Belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Bilgi işlem yöneticisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İBB, İstanbul büyükşehir Belediyesi Bilgi işlem yöneticisi ilanı son başvuru tarihi 4.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı bulunan mail adresine özgeçmişlerini yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Özgeçmiş formunu aşağıdan indirebilirsiniz.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper yonetici

ozgecmis 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bilgi işlem yöneticisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP