DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Personeli Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Personeli Alımı

Devlet kurumu için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kadrolu KPSS'siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahilinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 5 adet Destek Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:15
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Destek Personeli Alımı

Devlet kurumu için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Yayınlanmış olan kadrolu KPSS’siz kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri dahilinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 5 adet Destek Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

5 adet Destek Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 22.05.2021 olarak açıklanmıştır.

5 adet Destek Personeli alımı ilanıbBaşvuru işlemleri için adayların aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

destek 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Destek memuru İBB KPSS’siz yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Destek memuru İBB KPSS’siz ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Destek memuru İBB KPSS’siz yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Destek memuru İBB KPSS’siz yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Destek memuru İBB KPSS’siz ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Destek memuru İBB KPSS’siz duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7. Destek memuru İBB KPSS’siz ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Destek memuru İBB KPSS’siz duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Destek memuru İBB KPSS’siz duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Destek memuru İBB KPSS’siz ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Destek memuru İBB KPSS’siz yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Destek memuru İBB KPSS’siz ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Destek memuru İBB KPSS’siz resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Destek memuru İBB KPSS’siz ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP