DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 56 Personel Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 56 Personel Alımı

Büyükşehir belediyesi personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İBB, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER birimlerinde çalıştırılmak üzere 56 adet Destek Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 56 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 56 Personel Alımı

Büyükşehir belediyesi personel alımı için iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları bilgisinde İBB, İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER birimlerinde çalıştırılmak üzere 56 adet Destek Personeli alımı yapılacak.

ALIM YAPILAN KADROLAR

28 adet Gassal

10 adet Mezar Kazma İşçisi alımı

3 adet İmam alımı

14 adet Şoför alımı

1 adet Psikolog alımı

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER 56 Yardımcı Hizmet Destek personeli ilanı son başvuru tarihi 07.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İSPER 56 destek Görevlisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum internet adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper buro 4

isper gassal

isper sofor 5

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Kariyer İBB 56 destek personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Kariyer İBB 56 destek personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Kariyer İBB 56 destek personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Kariyer İBB 56 destek personel yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Kariyer İBB 56 destek personel ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

6. Kariyer İBB 56 destek personel duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Kariyer İBB 56 destek personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Kariyer İBB 56 destek personel duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kariyer İBB 56 destek personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Kariyer İBB 56 destek personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kariyer İBB 56 destek personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Kariyer İBB 56 destek personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kariyer İBB 56 destek personel resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Kariyer İBB 56 destek personel ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP