DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 22 Hemşire Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 22 Hemşire Alımı

Devlet kurumu için KPSS'siz personel iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri içerisinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 22 adet Hemşire alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
İstanbul Büyükşehir Belediyesi 22 Hemşire Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 22 Hemşire Alımı

Devlet kurumu için KPSS’siz personel iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan kadrolu kamu personeli alımı iş ilanı bilgileri içerisinde İstanbul belediyesi başkanlığı İSPER kurumu bünyesinde görevlendirilmesi için 22 adet Hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Hemşire Alımı alımı ilanı son başvuru tarihi 27.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı bulunan e posta adresine özgeçmiş yollamaları gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper hemsire

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

4 – Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

5 – Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

6 – Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

7 – Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

3. Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

4. Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

5. Lise mezunu KPSS’siz 22 Hemşire ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün insanların vesikalık fotoğrafı gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP