DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Kamu Memur Alımı İlanları

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Kamu Memur Alımı İlanları

Kamu kurumu personel alımı gerçekleştirilmesi amacı ile bildirilmiş olan ilanlarda Beylikdüzü Belediyesi içerisinde çalıştırılmak için 3 Müfettiş Yardımcısı alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:52
İstanbul Beylikdüzü Belediyesi Kamu Memur Alımı İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin KPSS A Grubu veya KPSS P-48 puan türünden 80 ya da daha yüksek puan almış olması ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması şartı aranmaktadır.

BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI

•    İstanbul müfettiş yardımcısı alımı son başvuru tarihi 24.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri için öncelikli olarak https://www.beylikduzu.istanbul sitesinde bulunan başvuru formunu indirip doldurduktan sonra belediye başkanlığına şahsen başvuru yapılması gerekiyor.

MÜFETTİŞ YARDIMCISI ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    Yazılı Sınav tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya erteletmiş olmak ya da askerlikle ilişiği bulunmaması gerekiyor.

2.    Başvuru işlemlerinde bulunmak isteyenlerin bu tür sınava daha önce en fazla bir defa katılmış olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve Hukuk, İktisat, İşletme, Siyasal Bilgiler, iktisadi ve idari Bilimler fakültelerinden mezun olmak.

3.    Bütün başvuru gerçekleştirecek olan vatandaşların Müfettişliğin gerektirdiği karakter, sicil, ifade ve temsil yeteneği ile tutum davranış yönünden müfettişlik yapabilecek niteliklere sahip olmaları ve emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almıyor olmak.

SINAVIN ŞEKLİ VE TARİHİ

•    Sınav yazılı (çoktan seçmeli test usulü) ve sözlü olmak üzere iki aşamalı olarak yapılacaktır.

•    Yazılı sınav; 02 Şubat 2022 tarihinde Çarşamba günü saat: 11.00 de Beylikdüzü Belediyesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (Trakya Salonu) Cumhuriyet Mahallesi Çandarlı Sokak Atatürk Bulvarı No:28 34520 Beylikdüzü-İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP