DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi Kadrolu Müdür Alımı

İstanbul Belediyesi Kadrolu Müdür Alımı

Müdür alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul belediyesi İSPER bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi olarak daimi personeli alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
31 Mayıs 2022 00:05
İstanbul Belediyesi Kadrolu Müdür Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Müdür Alımı İstanbul Belediyesi Duyurusu

Müdür alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte İstanbul belediyesi İSPER birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi olarak personel alımı yapılacağı bildirildi.

Müdür Alımı İstanbul Belediyesi Başvuru Şartları

İstanbul belediyesi memur alımı için adayların en az lisans, tercihen yüksek lisans mezunu olmaları, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve organizasyon şemasını yönetim onayı akabinde kurum içinde duyurması gerekiyor.

İSPER personel alımı kapsamında iş başvurusu yapmak isteyenlerin insan kaynakları süreçlerinde en az 10 yıl meslek tecrübesine sahip olmaları, Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak ve iş analizi çıktılarını kullanarak her bir pozisyonun ismini ve görev tanımını belirlemesi gerekiyor.

En az 4-5 yıl ekip yönetimi tecrübesine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve kurumun güncel ve hedefleri doğrultusunda oluşacak personel alımının yapılması gerekiyor.

Müdür alımı için başvuru yapmak isteyen kişilerin bordro ve ücretlendirme uygulamalarının yapılması, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve organizasyon şemalarının oluşturulması ve optimal personel verimliliği sağlanması gerekiyor.

 

İstanbul Belediyesi Kadrolu Müdür Alımı

İstanbul Belediyesi Kadrolu Müdür Alımı

Müdür Alımı İstanbul Belediyesi Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 04.06.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP