DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi Kadrolu 100 Personel Alımı

İstanbul Belediyesi Kadrolu 100 Personel Alımı

İstanbul belediyesi için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İBB bünyesinde çalıştırılmak üzere kadrolu 100 personel alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
29 Mayıs 2022 13:16
İstanbul Belediyesi Kadrolu 100 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Belediyesi Kadrolu 100 Personel Alımı Duyurusu

İstanbul belediyesi için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile birlikte İBB birimlerinde çalıştırılmak üzere daimi 100 personel alımı yapılacağı bildirildi.

İstanbul Belediyesi 100 Personel Alımı Başvuru Şartları

İstatistik, Matematik ve İstatistik, İstatistik ve Bilgisayar Bilimleri lisans programlarının birinden mezun olmak ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik, Kütüphanecilik, Kütüphanecilik ve Bilgi Çalışmaları lisans programlarının birinden mezun olmak ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Makine Mühendisliği, Makine ve İmalat Mühendisliği, Makine ve Üretim Mühendisliği, Makine ve Malzeme Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

Elektrik Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Makine-Resim Konstrüksiyon, Makine, Resim ve Konstrüksiyon, Bilgisayar Destekli Makine-Resim-Konstrüksiyon, Bilgisayar Destekli Teknik Çizim, Makine Resim ve Konstrüksiyonu, Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine, Termik Santral Makineleri önlisans programlarının birinden mezun olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

 

İstanbul Belediyesi Kadrolu 100 Personel Alımı

İstanbul Belediyesi Kadrolu 100 Personel Alımı

İstanbul Belediyesi Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 01.07.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Serhat Kalkınma Ajansı Personel Alım İlanı

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP