DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Belediyesi Güncel İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı

İstanbul Belediyesi Güncel İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı

İnsan kaynakları uzmanı alımı 2022 yılı için açıklanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları ile beraber İstanbul belediyesi dijital medya kurumuna KPSS'siz olarak memur alımı yapılacak.

ABONE OL
10 Nisan 2022 22:44
İstanbul Belediyesi Güncel İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı 2022 İş İlanları

İnsan kaynakları uzmanı alımı 2022 kapsamında yayınlanmış olan duyurular ile İstanbul büyükşehir belediyesi dijital medya kuruluşuna KPSS şartsız olarak kamu personeli alımı yapılacak.

İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı Başvuru Şartları

İnsan kaynakları uzmanı alımı 2022 ilanları için iş başvurusu yapmak isteyenler insan kaynakları fonksiyonlarına hakim olması, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem veren kişilerden olmalı gerekiyor.

İstanbul belediyesi memur alımı ilanları için çalışmak isteyenlerin üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve gerektiğinde belirli zamanlarda büro ve evrak işlerini takip edebilmesi gerekiyor.

İstanbul iş ilanları genelinde açıklanmış olan alımlar için görev almak isteyen kişilerin 4857 sayılı iş kanunu, 5510 sayılı sosyal sigortalar ve genel sağlık sigortası kanuna hakim olması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi gerekiyor.

Kamu personel alımı 2022 ilanları için başvuru gerçekleştireceklerin iş sağlığı ve iş güvenliği konularına hakim olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve çalışma esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kurallarına uymaları gerekiyor.

Kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

 

İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı

İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı

İnsan Kaynakları Uzmanı Alımı Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 13.04.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan site üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP