DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İstanbul Asfalt Fabrikaları KPSS’siz Maden Mühendisi Alımı

İstanbul Asfalt Fabrikaları KPSS’siz Maden Mühendisi Alımı

Maden mühendisi alımı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, İstanbul Asfalt Fabrikaları bünyesinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz kadrolu mühendis alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
23 Mayıs 2022 08:47
İstanbul Asfalt Fabrikaları KPSS’siz Maden Mühendisi Alımı
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Maden Mühendisi Alımı İstanbul Asfalt Fabrikaları Duyurusu

Maden mühendisi alımı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile İstanbul Asfalt Fabrikaları birimlerinde görevlendirilmek üzere KPSS’siz kadrolu mühendis alımı yapılacağı bildirildi.

Maden Mühendisi Alımı İstanbul Asfalt Fabrikaları Başvuru Şartları

Üniversitelerin Maden Mühendisliği bölümlerinden mezun olması, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması ve idarenin genel çalışma prensipleri doğrultusunda çalışmaları gerekmekte.

MS Office programlarını etkin kullanabilmesi, B sınıfı ehliyet sahibi ve aktif olarak araç kullanabilmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve iş sağlığı, iş güvenliği, çevre koruma düzenlemelerine uyması gerekiyor.

Asal mevzuata hakim, mevzuat değişikliklerini takip eden ve üst yönetime raporlayabilecek yetenekte olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve mesleğin verimlilik ve kalite gereklerine uygun olarak çalışması gerekiyor.

Sonuç odaklı ve titiz çalışan, gerektiğinde insiyatif kullanabilmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve organizasyon yapısı, çalışan sayısı, planlanan ve gerçekleşen uygulamalarını bilmesi gerekiyor.

Koordinasyon konusunda deneyimli, iletişimi kuvvetli olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve rutin dışı danışmanlık faaliyetlerinin yürütülmesini yapması gerekiyor.

 

İstanbul Asfalt Fabrikaları KPSS'siz Maden Mühendisi Alımı

İstanbul Asfalt Fabrikaları KPSS’siz Maden Mühendisi Alımı

Maden Mühendisi Alımı İstanbul Asfalt Fabrikaları Başvuru Bilgileri

Son başvuru tarihi 24.05.2022 olarak açıklanmıştır.

İş başvurusu yapmak isteyenler aşağıda bulunan adrese başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP