DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTAÇ Makine Teknisyeni Alımı

İSTAÇ Makine Teknisyeni Alımı

Kamu Kurumu için yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret AŞ birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet daimi Makine Teknisyeni alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:15
İSTAÇ Makine Teknisyeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTAÇ Makine Teknisyeni Alımı

Makine Teknisyeni alımı için başvuru yapacak adayların en az meslek lisesi motor, makine ve mekanik mezunu olması ve 18-35 yaş aralığında olmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 1 adet Makine Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 1 adet Makine Teknisyeni alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5 bu link üzerinden dış ticaret personeli alımı için başvurduğunuzu belirterek başvuru yapın.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

istac makine

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İSTAÇ Makine Teknisyeni yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İSTAÇ Makine Teknisyeni ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İSTAÇ Makine Teknisyeni yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSTAÇ Makine Teknisyeni duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İSTAÇ Makine Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSTAÇ Makine Teknisyeni yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP