DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTAÇ İşçi Alımı İş İlanları

İSTAÇ İşçi Alımı İş İlanları

Kamu için duyurulan iş ilanları bilgisi içeriğinde İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret İSTAÇ AŞ şubelerinde çalıştırılmak üzere 29 tane kadrolu aktarma işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:50
İSTAÇ İşçi Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTAÇ İşçi Alımı İş İlanları

Aktarma personeli alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyen adayların en az ilkokul mezunu olması, 20 ile 45 yaş aralığında olması ve vardiyalı olarak çalışma sistemlerine uygun olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

29 tane aktarma görevlisi ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021.

İSTAÇ 29 aktarma personeli ilanına başvurusu için aşağıda yazılı bulunan internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

istac aktarmaisci 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İSTAÇ aktarma personel yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İSTAÇ aktarma personel ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İSTAÇ aktarma personel yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSTAÇ aktarma personel duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İSTAÇ aktarma personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSTAÇ aktarma personel yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP