DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTAÇ İşçi Alımı İş İlanları

İSTAÇ İşçi Alımı İş İlanları

Kamu Kurumu için yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret AŞ birimlerinde görevlendirilmek üzere 29 adet daimi aktarma işçisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:13
İSTAÇ İşçi Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTAÇ İş İlanları

Aktarma işçisi alımı için başvuru yapacak adayların en az ilkokul mezunu olması, 20-45 yaş arasında bulunması ve vardiyalı çalışma sistemine uygun olması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 29 adet aktarma işçisi alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 29 adet aktarma işçisi alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

istac aktarmaisci

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. aktarma işçisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. aktarma işçisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. aktarma işçisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. aktarma işçisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. aktarma işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. aktarma işçisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP