DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTAÇ Elektrik Teknisyeni Alımı

İSTAÇ Elektrik Teknisyeni Alımı

Kamu Kurumu personeli alımı için yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret AŞ birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet daimi Elektrik Teknisyeni alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:15
İSTAÇ Elektrik Teknisyeni Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTAÇ Elektrik Teknisyeni Alımı

Elektrik Teknisyeni alımı için başvuru yapacak kişilerin ilgili liselerin elektrik ve elektronik mezunu olması ve elektrik işlerinde 5 yıl tecrübeli olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 2 adet Elektrik Teknisyeni alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 2 adet Elektrik Teknisyeni alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İSTAÇ Elektrik Teknisyeni yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İSTAÇ Elektrik Teknisyeni ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İSTAÇ Elektrik Teknisyeni yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSTAÇ Elektrik Teknisyeni duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İSTAÇ Elektrik Teknisyeni ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSTAÇ Elektrik Teknisyeni yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP