DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSTAÇ 5000 TL Maaş İle Personel Alımı

İSTAÇ 5000 TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu Kurumu için yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi Sanayi ve Ticaret AŞ birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet daimi Bütçe ve Finans personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:12
İSTAÇ 5000 TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSTAÇ 5000 TL Maaş İle Personel Alımı

Bütçe ve Finans personeli alımı için başvuru yapacak adayların işletme, muhasebe ve iktisat gibi bölümlerden mezunu olması ve finans raporları konularında tecrübeli olmaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 1 adet Bütçe ve Finans personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSTAÇ İstanbul Çevre Yönetimi 1 adet Bütçe ve Finans personeli alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

istac finans

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bütçe ve Finans personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bütçe ve Finans personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bütçe ve Finans personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bütçe ve Finans personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bütçe ve Finans personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bütçe ve Finans personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP