DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSPER Kurumuna Sınavsız Memur Alımı Yapılacak

İSPER Kurumuna Sınavsız Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumu memur alımı ilanları geneli içinde yayınlanmış duyuru işlemlerinde İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görev verilmek üzere 2 adet halkla ilişkiler personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:38
İSPER Kurumuna Sınavsız Memur Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye memur alımı için başvuru yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olması eğer engelli ise ilkokul mezunu olması ve belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında vatandaşı bilgilendirme yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

İSTANBUL BELEDİYESİ MEMUR ALIMI

Belediye tanıtım personeli alımı son başvuru tarihi 8.11.2021 olarak bildirildi.

Başvuruların aşağıda belirtilmiş olan internet adresi üstünde online yapılması zorunludur.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

KAMU PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

Kamu kurumu memur alımı ilanları geneli içinde yayınlanmış duyuru işlemlerinde açıklanan ilan için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görev verilmek üzere 2 adet halkla ilişkiler personeli alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Belediye memur alımı için başvuru yapmak isteyenlerin en az lise mezunu olması eğer engelli ise ilkokul mezunu olması ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İSPER Kurumuna Sınavsız Memur Alımı duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

belediyenin yapmış olduğu çalışmalar hakkında vatandaşı bilgilendirme yeteneğine sahip olmalar ve ilan edilen resmi ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP