DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSPER Kurumuna Büro İşçisi Alımı

İSPER Kurumuna Büro İşçisi Alımı

Büro işçisi alımı yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda İSPER, İstanbul Personel Yönetim AŞ kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
İSPER Kurumuna Büro İşçisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSPER Kurumuna Büro İşçisi Alımı

Büro işçisi alımı yapılması için iş ilanı bilgisi yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanı duyurusunda İSPER, İstanbul Personel Yönetim AŞ kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER AŞ ilanı son başvuru tarihi 23.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen tüm kişilerin [email protected] adresine mail yollamanız gerekiyor.

Telefon Bilgisi: 0444 77 33

isper buro

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  KPSS'siz Kamu Daimi Büro İşçi Alımı

8 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İSPER AŞ büro işçisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP