DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSPER Kurumu 5500 TL Maaş İle Personel Alımı

İSPER Kurumu 5500 TL Maaş İle Personel Alımı

5500 TL ücret ile personel alımı iş ilanları yayınlandı. İş ilan bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi İSPER Kurumu içinde görevlendirilmek üzere 1 adet proje yöneticisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:10
İSPER Kurumu 5500 TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSPER Kurumu 5500 TL Maaş İle Personel Alımı

İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu olan İSPER İstanbul personel yönetimi kurumu üniversitelerin sosyal hizmet, psikoloji, sosyoloji ve endüstri mühendisliği mezunları içinden Bsınıfı ehliyete sahip tercihen İngilizce bilen kişiler içinden proje yöneticisi alımı yapacak

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSPER Kurumu 1 proje yöneticisi alımı ilanı son başvuru tarihi 13.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSPER Kurumu 1 proje yöneticisi alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmiş yollayarak başvuru yapmanız gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isper proje 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1.Proje persosnel İBB İsper yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Proje persosnel İBB İsper ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Proje persosnel İBB İsper yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Proje persosnel İBB İsper duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Proje persosnel İBB İsper ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Proje persosnel İBB İsper yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP