DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSPER Kuruluşuna Personel Alımı Yapılacak

İSPER Kuruluşuna Personel Alımı Yapılacak

Yayınlanmakta olan personel ilan bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu İSPER kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere büro memuru alımı, elektrikçi alımı, kaynakçı alımı gibi farklı kadrolara 18 adet personel alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:38
İSPER Kuruluşuna Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSPER Kuruluşuna Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumu birimleri için personel alımı iş ilanları bilgisi yayınlandı. Yayınlanmakta olan personel ilan bilgisinde İstanbul büyükşehir belediyesi kuruluşu İSPER kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere büro memuru alımı, elektrikçi alımı, kaynakçı alımı gibi farklı kadrolara 18 adet personel alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İSPER ilanı son başvuru tarihi 13.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı bulunan mail adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

[email protected]

isper bilgi 1

isper buro 1

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Bilgi işlem destek persoeli alımı

2. Büro personeli alımı

3. Bina elektrikçisi alımı

4. Çatıcı alımı

5. Kaynakçı alımı

6. Fayansçı alımı

7. Bakım onarım destek personeli alımı

8. Sıvacı alımı

9. Mekanik ve sihhi tesisat ustası

10. Bakım onarım sorumlusu

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İSPER 18 adet personel ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSPER 18 adet personel ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İSPER 18 adet personel ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İSPER 18 adet personel ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İSPER 18 adet personel ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP