DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSPER KPSS'siz Bilgisayar Mühendisi Alımı

İSPER KPSS'siz Bilgisayar Mühendisi Alımı

KPSS'siz Kamu Personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları duyuru bilgilerinde İSPER, istanbul personel yönetim kendi içinde çalıştırılmak üzere KPSS'siz Bilgisayar Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:57
İSPER KPSS'siz Bilgisayar Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi Alımı

KPSS’siz Kamu Personeli alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmakta olan iş ilanları duyuru bilgilerinde İSPER, istanbul personel yönetim kendi içinde çalıştırılmak üzere KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 30.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin [email protected] adresinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

Resmi ilanın belgeleri aşağıdadır. Lütfen resmi ilan belgelerini dikkatlice inceleyiniz.

isper muhendis

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İSPER KPSS’siz Bilgisayar Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP