DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR Üzerinden Memur İşçi ve Şoför! Kamu Personeli Alımları

İŞKUR Üzerinden Memur İşçi ve Şoför! Kamu Personeli Alımları

Türkiye İş Kurumu üzerinden Kamu Kurum ve Kuruluşlarında istihdam edilmek üzere Memur İşçi ve Şoför kamu personeli alımı yayımlandı. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunları başvuruda bulunabilir. Tüm detaylarıyla…

ABONE OL
10 Şubat 2022 20:55
İŞKUR Üzerinden Memur İşçi ve Şoför! Kamu Personeli Alımları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara göre kamu kurum ve kuruluşlarda istihdam edilmek üzere kamu personeli alımları yapılmaktadır. Başvuracak adayların öğrenim durumları en az ilkokul olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunları başvuruda bulunabilir. Hangi illerde personel alımı yapılacak; Aksaray, Kastamonu, Erzincan, Sivas ve Edirne İllerinde istihdam edileceklerdir.

Hangi Kurumlarda alımlar yapılmakta; Aksaray Topakkaya Belediye Başkanlığı, Kastamonu Abana Belediye Başkanlığı, Erzincan İliç Belediye Başkanlığı, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Edirne Trakya Üniversitesi kurumlarında istihdam edilmek üzere kamu personelleri alınacaktır.

Aksaray Belediyesi tarafından yapılacak bir personel alımı süreci başlatılmış olup; alımların yapılacağı ise aracı kurum olan İŞKUR vasıtası ile yayımlanmıştır. Alımların toplamda bir birim ve tek kişi ile yapılacağı açıklanırken; istihdamın ise Havuz Suyu Operatörü unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

Aksaray Belediyesi Havuz Suyu Operatörü alımı için; Başvuru yapacak olan adayların başvuru şartı olarak belirlenen her kritere uymak zorunluluğu bulunurken; adayların en az ilköğretim mezunu, en az 14 yıl deneyime sahip e sınıfı sürücü belgesine sahip olmak ve MEB onaylı havuz suyu operatörlüğü belgesine sahip olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Başvuru yapacak olan adayların İŞKUR iş ilanlarından takip edebilecekleri ilan numarası 00005144972 olup; ilgili başvurular için son gün ise 9 Eylül 2019 tarihi olarak ilan edilmiştir. Sonuçlar 16 Eylül 2019’da Topakkaya Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında gün boyunca yapılacak olan kura sonucu belli olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Kastamonu Abana Belediye Başkanlığı bünyesinde; Gerçekleştirilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alımların iki farklı unvan ile toplamda 2 kişilik kontenjan ile yapılacağı açıklanırken, 1 kişilik kontenjan ile Şoför ve 1 kişilik kontenjan ile de işçi alımı yapılacaktır. İşçi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların, ilgili başvuruları için İŞKUR iş ilanı takip numarası 00005144542’dir. Şoför Alımı için başvuru yapacak olan adayların ise iş ilanlarına dair detayları ve süreçleri takip edecekleri ilan numarası 00005144561 olarak temin edilmiştir.
Söz konusu alımlara başvuru yapacak olan iki aday için de Abana Belediyesi sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak ve ilkokul mezunu olmak koşulu aranmaktadır. Başvuru yapacak olan adaylar için son başvuru tarihi; 9 Eylül 2019 tarihi olarak verilmiş olup; sonuçların ise 10 Eylül 2019 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Abana Belediye Başkanlığı’nda yapılacak kura ile belirleneceği açıklanmıştır.

Erzincan İliç Belediye Başkanlığı tarafından istihdam edilecektir. Söz konusu istihdam alımları için başvuru yapacak olan adayların görevlendirileceği birim Temizlik Personeli unvanı ile hizmet talep edilen birim olmak üzere, adayların özel çalışacakları alan ise çöp toplama alanıdır.

Erzincan Belediyesi personel alımı olarak çıkılan ilanda İliç Belediyesi temizlik personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların başvurularını şahsen ve online olarak İŞKUR resmi sayfasından takip etmeleri mümkün olup; adayların aynı zamanda ilanı takip edecekleri numara 00005134325’dır. Başvuruları için adayların belediye sınırları içerisinde ikamet ediyor olma ve en az ilkokul mezunu olma zorunluluğu bulunurken; adayların başvuru yapabileceği son tarih ise 9 Eylül 2019 olarak ilan edilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

Trakya Üniversitesi yayımlanmış olan son ilanda yer alan bilgilere göre; 10 kişilik TMY ve Eski Hükümlü ile 8 kişi ile sınırlı olmak kaydı ile Engelli kamu personeli alımı yapacağını ilan etmiştir. Bahsi geçen 10 kişilik eski hükümlü ve TMY personel alımı için başvuru yapacak olan adayların Beden İşçisi unvanı ile görevlendirileceği açıklanırken; aynı zamanda adayların İŞKUR üzerinden takip edebilecekleri iş ilan takip numarası Marsbahis ise 00005147402 olarak verilmiştir.

TMY ve Eski Hükümlü olmak üzere istihdam edilecek 8 personel ise Beden İşçisi unvanı ile görevlendirilecek olup; takip edilecek ilan numarası ise 00005147485 olarak verilmiştir. Engelli alımı için başvuru yapacak olan adayların başvuruları için yapılacak olan kura çekimi 17.09. 2019 tarihinde saat:14.00’da Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi / Edirne’de gerçekleştirilecektir.

Ayrıca engelli kadrosu için başvuru yapacak olan adayların; Toksik maddelerle çalışmasına engel karaciğer, Kan Hastalığı ve Böbrek hastalığı olmayan, Zihinsel Davranış Bozukluğu olmayan, Göz hastalıkları; Gözlük ile düzeltilmiş görmesi tam olanlar, Ortopedi rahatsızlığı; Üst ekstremite rahatsızlığı olmayanlar, Epilepsi rahatsızlığı olmayan, İnsulin bağımlılığı olmayan, Ağır kalp ve damar enjeksiyon fraksiyonu %50 ve üzeri olanlar ve ileri kalp ve aort yetmezliği olmayanlar, Kanser gibi kronik rahatsızlığı olmayan adaylar olmak şartlarına uymaları zorunludur.

Cumhuriyet Üniversitesi yayımlanan son personel alımı ilanlarında yer alan bilgilere göre istihdam için alımların yapılacağı adres olarak Sivas Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından Cumhuriyet Üniversitesi adresi verilmektedir. Alımların yapılacağı birim, unvan ve kontenjan bilgileri için verilen bilgilerde yer alan ifadelere göre; istihdamların 11 kişilik ayrılmış olan kontenjan ile sınırlı olmak koşuluyla, Temizlik Görevlisi unvanı ile yapılacağı açıklanmıştır.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

İlana başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli olan başvuru şartları; en az ilköğretim mezuniyetine sahip olmak, Ulaş, Gölova, Doğanşar, Altınyayla/Sivas, Akıncılar, Zara, Yıldızeli, Şarkışla, Suşehri,  Sivas Merkez, Koyulhisar, Kangal, İmranlı, Hafik, Gürün, Gemerek, Divriği ilçelerinden birinde ikamet ediyor olmak ve “Eski Hükümlü” veya “TMY” Terörle Mücadelede Yaralanan şartlarına uygun olmaları gerekmektedir. Başvurular için işlemlerin yapılacağı son tarih 9 Eylül 2019 olarak verilmiş olup; adayların süreci takip edecekleri İŞKUR ilan numarası ise 00005136749 olarak verilmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP