DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR Tarafından 25 Belediye 300 Personel Alımı

İŞKUR Tarafından 25 Belediye 300 Personel Alımı

Türkiye İş Kurumu üzerinden kurum dışı ilanlar ile 25 Belediye Başkanlığında farklı pozisyonlarda istihdam edilmek üzere 300 personel alımı ilanı verilmiştir. İlgili adaylar için şartlar neler…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:52
İŞKUR Tarafından 25 Belediye 300 Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Yayımlanan kurum dışı ilanlar ile 25 Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 300 personel alımı yapılacağı duyurulmuştur. İlgili adaylar için aşağıda hangi şehirlerde alımların yapılacağı ve genel başvuru şartları ile detaylar verilmiştir.

Alımlar hangi şehirlere; İstanbul, Adana, Afyonkarahisar, Ardahan, Antalya, Bursa, Burdur, Sivas, İzmir, Manisa, Mersin, Bursa, Kırıkkale, Giresun ve Muğla gibi pek çok şehirde Belediye Başkanlıkları personel alımı yapacaklarını duyurmuştur. 25 şehirde farklı pozisyonlarda 300 işçi alımına ilişkin olarak genel pozisyonlar aşağıda verilmiştir.

Alınacak bazı pozisyonlar; Meslek danışmanlığı, Çözümleyici, Büro personeli, Büro İşçisi, Sosyolog, Programcı, Bilgisayar Mühendisi, Avukat, Temizlik personeli, Temizlik işçisi, Bahçıvan, Şoför ve benzeri pozisyonlarda alımların yapılacağı duyurulmuştur. Başvuruda bulunacak adaylar en az ilköğretim mezunu adaylar arasından alınacak olup her ilanın şartları farklı ve ilgili adaylar personel alımlarını incelemeleri gerekmektedir.

Başvuru Usulü; Başvuru yapılmadan önce her aday mutlaka başvuracağı ilanı yakından incelemelidir. Çünkü her bir pozisyon için aranan şartlar farklılık göstermektedir. Ayrıca herkes ikamet ettiği yer belediyesi için iş ilanında bulunabilecektir. Engelli ve eski hükümlü işçilerin başvurabileceği pozisyonlar mevcuttur. Ayrıca bazı ilanlara sertifika ya da deneyim gibi şartlar da aranmaktadır.

Başvuru yapmak isteyen ilgili adaylar için aşağıda verilen link adresi üzerinden bu ilanlara ulaşmak mümkündür. Başvuru yapmak için mutlaka İŞKUR’a kayıt olmak gerekir. İlan kılavuzlarında verilen adresler üzerinden başvuru yapılması gerekmektedir.

Belediye Başkanlığı başvuru yapmak için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP