DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR Kamu Kurumları Daimi İşçi Alıyor! TSK ve Öğretmenevi

İŞKUR Kamu Kurumları Daimi İşçi Alıyor! TSK ve Öğretmenevi

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan kamu ilanlarına göre TSK ve Öğretmenevinde istihdam edilmek üzere daimi işçi alıyor. İşçi alımları başvuru şartları neler, kimler başvuruda bulunabilir, tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:47
İŞKUR Kamu Kurumları Daimi İşçi Alıyor! TSK ve Öğretmenevi
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR Türk Silahlı Kuvvetleri ve Öğretmenevi daimi işçi alımlarının detaylarında son başvuru tarihi ne zaman. İşçi alımlarına kimler başvuruda bulunabilir. İŞKUR güncel iş ilanlarının detayları aşağıda verilmiştir.

Yayımlanan ilanlar doğrultusunda Türk Silahlı Kuvvetleri uhdesinde bulunan Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere muhasebeci alımı yapılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığı uhdesinde bulunan Aydın Kuşadası Öğretmenevinde istihdam edilmek üzere daimi aşçı alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI İŞÇİ ALIMI

Kara Kuvvetleri Komutanlığı muhasebeci alımı başvuru şartları neler; Başvuruya lisans mezunlarının İşletme ve Maliye ve İktisat bölümlerinden mezun olma şartı aranmakta olup 4 yıl muhasebe deneyim şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra ilan detaylarında adayın KPSS P3 puan türünden en az 60 puan almış olması gerektiği duyurulmuştur.

İlgili adayların yukarıda sayılan genel şartların yanı sıra genel muhasebeye hakim olması, mali ve finans konularında bilgi sahibi olması ve kendi alanında ilgili yönetmelik ve mevzuatları iyi şekilde bilmesi ve hakim olması istenmektedir. Başvuruda bulunan adaylardan olumlu sonuç alan adayların (İstanbul’da istihdam edilecek olup 15 Ekim 2019 tarih ve saat 10;00’da Fenerbahçe Orduevi Müdürlüğü 1’inci Ordu Kantin Başkanlığında ) yazılı sınav ile sözlü mülakat yapılacağı duyuruldu.

Muhasebeci alımı İŞKUR iş ilan 00005194997 numaraya başvuruda bulunmak isteyen adayların İŞKUR E- Şubede hesabından giriş yaparak mevcut iş ilanlarından takip kodu ile aratarak başvurusunu tamamlayabilir. Bunun yanı sıra İŞKUR İl ve İlçe Müdürlüklerinden şahsen başvurularını yapabilirler.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

AYDIN KUŞADASI ÖĞRETMENEVİ İŞÇİ ALIMI

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan öğretmenevi daimi aşçı alımı başvuru şartlarında ise KPSS şartı aranmaksızın daimi işçi alımı yapılacaktır. Aydın Kuşadası Öğretmenevi Müdürlüğünde istihdam edilecek işçi alımları sigorta, konaklama ve yemek imkanı verileceği ayrıntılar arasında verilmiştir.

Öğretmenevi daimi aşçı alımı kuraya tabi olup 15 Ekim 2019 tarihinde 1’inci Noterlikte kura çekimi yapılacaktır. Başvuru için İŞKUR iş ilan 00005194881 numaraya başvurularınızı yapabilirsiniz.

Başvuru için İŞKUR E- Şube hesabından giriş yaparak mevcut iş ilanlarından takip kodu ile aratarak başvurusunu tamamlayabilir. Bunun yanı sıra İŞKUR İl ve İlçe Müdürlüklerinden şahsen başvurularını yapabilirler. Son başvuru tarihi 15 Ekim 2019 tarihi olarak belirtilmiştir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP