DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR İlanları İle Belediyelere İlkokul Mezun 7 İşçi Alımı Yapılıyor

İŞKUR İlanları İle Belediyelere İlkokul Mezun 7 İşçi Alımı Yapılıyor

Yayınlanan İŞKUR kamu işçi alım ilanları ile üç farklı belediye bünyesine sıhhi tesisatçı, çiftçi ve beden işçisi alımı yapılacak. Alımların ayrıntıları haberimizdedir.

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:31
İŞKUR İlanları İle Belediyelere İlkokul Mezun 7 İşçi Alımı Yapılıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Niğde Keçikalesi Belediyesi, Çankırı Korgun Belediyesi ve Erzincan İliç Belediyesi bünyesine İŞKUR ile sıhhi tesisatçı, çiftçi, beden işçisi alımı yapılacak. Kuraya tabi bu kamu alımlarına başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna gönderilecektir.

İşe alınacak işçilerin noter kurasıyla belirleneceği ve öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek aday doğrudan kura sonucu belirlenecek.

Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin olarak eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. belgelerini talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz edeceklerdir. Belge teslim tarihi ve yeri, işgücü ilanında ya da kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden adaylara duyurulacaktır. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilebilecektir. Alımların ayrıntıları aşağıdadır.

00005039726 İŞKUR ilan numaralı kamu işçi alımı duyurusuyla Keçikalesi Belediyesine 4 kişi Beden İşçisi alımında adayların ilkokul mezunu olması, Altunhisar ikametli olması, gerekmektedir. Başvurmak isteyen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuru Supertotobet işlemlerini İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005040129 İŞKUR ilan numaralı kamu işçi alımı duyurusuyla Korgun Belediyesine 1 kişi Beden İşçisi alımında işe başlama tarihi itibariyle her yıl için üç aylık periyotlar halinde olacak adayların ilkokul mezunu olması, Korgun ikametli olması, gerekmektedir. Başvurmak isteyen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuru işlemlerini İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

00005040322 İŞKUR ilan numaralı kamu işçi alımı duyurusuyla İliç Belediye Belediyesine 2 kişi Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı İşçi alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, İliç ikametli olması, B sınıfı sürücü belgesi olması gerekmektedir. Başvurmak isteyen adayların 01 Temmuz 2019 tarihine kadar başvuru işlemlerini İŞKUR hizmet binalarından veya internet üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Belediye kamu işçi alım ilanlarına başvurmak için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP