DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR İlanı Belediye 11 Kamu İşçisi Alımı! Sona Eriyor

İŞKUR İlanı Belediye 11 Kamu İşçisi Alımı! Sona Eriyor

Türkiye İş Kurumu kurum dışı ilan ile Belediye Başkanlığında istihdam edilmek üzere 5 unvanda 11 kamu işçisi alımı sona eriyor. İlgili adayların başvuruda bulunması için detaylar ve ilan kılavuzları haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:08
İŞKUR İlanı Belediye 11 Kamu İşçisi Alımı! Sona Eriyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Kamu kurum ve kuruluşların personel alım ilanlarına bir yenisi eklenerek Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere şoför, büro işçisi, kaynakçı, şehir plancısı ve temizlik personeli olmak üzere 11 kamu işçisi alımı başvuruları sona eriyor.

Tekirdağ Marmaraereğlisi Belediye Başkanlığında istihdam edilecek personellerin genel ve özel başvuru şartları aşağıda verilmiştir. Son başvuru tarihi 28 Mayıs 2020 tarihi olarak ilan edilmiştir.

Şoför alımı için başvuru şartları neler; T.C vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu olması, E sınıfı ehliyete sahip olması, adli sicil kaydının temiz olması, ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması ve çalışmaya engel sağlık sorunun bulunmaması gerekmektedir.

Büro işçisi alımı için başvuru şartları; Türk Vatandaşı olması, en az lise mezunu olması, adli sicil kaydının bulunmaması ve ilçe sınırları içerisinde bulunması gerekiyor.

Kaynakçı elemanı alımı için başvuru; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, metal teknolojisi alanından mezun olması, adli sicil kaydı olmaması, çalışmaya her hangi bir sağlık engelinin bulunmaması ve Marmaraereğlisi ilçe sınırlarında ikamet ediyor olması aranmaktadır.

Şehir plancısı alımı için başvuru nitelikleri; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, şehir ve bölge planlama lisans mezunu olması, adli sicil kaydının olmaması ve ilçe sınırları içerisinde olması ilan edilmiştir.

Temizlik işçisi personeli alımı için başvuru şartları neler; En az ilköğretim mezunu olması, adli sicil kaydının bulunmaması, işini yapmaya her hangi bir sağlık engelinin bulunmaması ve ilçe sınırları içerisinde ikamet etme şartı aranmaktadır.

11 kamu işçisi ilan kılavuzunu inceleyiniz.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP