DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İŞKUR 11 Şehirde Hastanelere ve Sağlık Kurumlarına Personel Alıyor

İŞKUR 11 Şehirde Hastanelere ve Sağlık Kurumlarına Personel Alıyor

Türkiye İş Kurumu tarafından yayımlanan ilanlar kapsamında 11 şehirde ve 25 farklı hastane ile sağlık kurumlarında istihdam edilmek üzere hemşire, şoför, tekniker, ön muhasebeci, garson ve temizlik personeli alımı yapılmaktadır. Tüm detaylarıyla haberimizde…

ABONE OL
9 Şubat 2022 04:51
İŞKUR 11 Şehirde Hastanelere ve Sağlık Kurumlarına Personel Alıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İŞKUR aracılığıyla hastanelere ve sağlık kurumlarında istihdam edilmek üzere 11 şehirde personel alımı yapılacağını duyurdu. İlgili adaylar için başvurular başlamış olup tüm detaylarıyla aşağıda başvuru şartları ve detaylarıyla verilmiştir.

Alımlar Hangi Şehirlerde; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Hatay, Aydın, Bursa, Denizli, Kayseri, Gaziantep ve Kocaeli illerinde istihdam edilmek üzere farklı branşlarda personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

İstanbul APLUS Fulya Acı Badem Hastanesi bulaşıkçı ve aşçı yardımcısı alımı için en az okuryazar olması; Randevu için 0216 6434483 numaralı telefon ile ilgili adaylar randevu alarak başvurularını yapabilirler.

İstanbul Gisbir Hastanesi şoför alımı en az ilköğretim mezunu adaylar istihdam edilecek olup İŞKUR üzerinden emekli servis şoförü alınacaktır. Randevu için 0216 5814200 numaralı telefona İŞKUR kaydından sonra aramaları gerekmektedir.

Ankara Çankaya Hastanesi müdür yardımcısı alımı ve şef yardımcısı ile kat hizmetlerinde istihdam edilmek üzere (Meslek yüksekokulu veya lisans mezunlarının başvuruları alınacak olup randevvu 0312 4261450 numaralı telefon ile randevu alarak başvurularını yapabilirler.

İzmir Atakalp Özel Kalp Hastanesi acil tıp teknisyeni ve hemşire alımı için ilgili adaylar şahsen Hastane personel alımı müdürlüğüne başvuruda bulunabilir.

Antalya Medikal Pars Hastanesi en az lise mezunu hemşire alımı için İŞKUR güncel iş ilanlarıyla online olarak başvuruda bulunabilir.

Ankara Özel Güven Hastanesi hasta refakatçi alımı için en az ilköğretim mezunu adaylar arasından cv yöntemiyle hastanenin resmi web sitesi üzerinden belge yükleyerek başvuruların yapabilmektedir.

Ankara Başkent Üniversitesinde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu temizlik personel alımı yapılmaktadır. Randevu için 0312 2121899 numaralı telefondan randevu alınarak başvurunuz alınmaya başlamıştır.

Aydın Devlet Hastanesi garson alımı için en az ilköğretim mezunları arasından alımlar yapılacak olup randevu için 0216 6434483 numaralı telefon ile randevu alınarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Denizli Özel Tıp Merkezine vasıfsız işçi alımı için en az ilköğretim mezunu hasta bakım görevlisi ve temizlik personeli alımı öncelikli emekli olanlar (engelli statüsünde) yapılacaktır. Başvurular 7 kasım tarihinde İŞKUR İl Müdürlüğüne 09: 30’da engelli toplu iş görüşmesinde olup başvuruda bulunması gerekmektedir.

Özel Gaziantep Akademi Hastanesi Sağlık kurumuna bay bayan imalat işçisi alımı için en az okuryazar olması başvuru için hastaneye başvuruda bulunması gerekmekte.

Kayseri Tuna Hastanesi en az lise mezunu ön muhasebeci alımı için ofis programlarına hakim B sınıfı ehliyete sahip 20 ile 30 yaş aralığında olan adaylar arasından alımlar yapılacaktır. Randevu için 0352 2228138 numaralı telefonu arayarak randevu sistemi ile başvurular alınmaktadır.

Bursa Uludağ Özel Sağlık Hizmetleri odyolog, temizlik görevlisi ve hemşire alımı en az lise veya önlisans mezunları arasından alımlar yapılacaktır. Randevu için 0352 5228138 numaradan aranıp randevu alınması durumunda personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.

Kocaeli Özel Geze Doğa Hastanesi elektrik teknikeri alımı için en az lise mezunu sigara kullanmayan adaylar arasından iş başı eğitim programları çerçevesinde değerlendirilecektir. Randevu için 4446441 numaralı telefondan randevu alınarak başvurunuz yapılacaktır. Başvurular resimli olarak anlatılmıştır.

Başvuruda bulunmak isteyen ilgili adaylar için yukarıdaki resimleri takip ederek başvuru için tıklayınız.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP