DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSBAK KPSS Şartsız Personel Alımı

İSBAK KPSS Şartsız Personel Alımı

Kamu Kurumu KPSS'siz personeli alımı için yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri AŞ birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet daimi dış ticaret personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:12
İSBAK KPSS Şartsız Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSBAK KPSS Şartsız Personel Alımı

Dış ticaret personeli alımı için başvuru yapacak kişilerin mevzuatlara ve gümrük işlemleri bilgilerine sahip olmak ve ingilizce bilmek gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSBAK İstanbul Bilişim 1 adet dış ticaret personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSBAK İstanbul Bilişim 1 adet dış ticaret personeli alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isbak ticaret

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İSBAK Dış ticaret personeli yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İSBAK Dış ticaret personeli ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İSBAK Dış ticaret personeli yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSBAK Dış ticaret personeli duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İSBAK Dış ticaret personeli ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSBAK Dış ticaret personeli yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  Türkiye İstatistik Kurumu 2022 Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP