DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSBAK KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle Personel Alımı

İSBAK KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle Personel Alımı

Kamu Kurumu KPSS'siz personel alımı gerçekleştirmek için yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İSBAK İstanbul Bilişim Ve Akıllı Kent Teknolojileri AŞ birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet daimi Backend Devoloper personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:11
İSBAK KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSBAK KPSS Şartsız 7000 TL Maaş İle Personel Alımı

Backend Devoloper personeli alımı için başvuru yapacak kişilerin yazılım sektöründe en az 5 yıl deneyime sahip olması ve iyi derecede C# bilgisine sahip olması gerekmekte.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İSBAK İstanbul Bilişim 1 adet Backend Devoloper personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 25.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İSBAK İstanbul Bilişim 1 adet Backend Devoloper personeli alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı internet adresi üstünden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isbak develo

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İSBAK Backend Devoloper yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İSBAK Backend Devoloper ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İSBAK Backend Devoloper yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İSBAK Backend Devoloper duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İSBAK Backend Devoloper ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İSBAK Backend Devoloper yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP