DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İSBAK 5000 TL Maaş İle Personel Alımı

İSBAK 5000 TL Maaş İle Personel Alımı

İSBAK Personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı ilanı duyurusunda İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş kendi bünyesinde için operasyon müdürü alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:34
İSBAK 5000 TL Maaş İle Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İSBAK 5000 TL Maaş İle Personel Alımı

İSBAK Personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan kamu personeli alımı ilanı duyurusunda İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri A.Ş kendi bünyesinde için operasyon müdürü alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Operasyon müdürü ilanı son başvuru tarihi 04.04.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmekte.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

isbak operasyon

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Operasyon Operasyon müdürü lanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Operasyon Operasyon müdürü ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP