DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası personel alımı yapmak için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Türkiye İş Bankası şubelerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
İş Bankası Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş Bankası Personel Alımı

İş Bankası personel alımı yapmak için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Türkiye İş Bankası şubelerinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İş Bankası tarafından yayınlanan ilanlara başvurmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor. Başvuru yapmadan önce özgeçmiş oluşturmanız gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar  

is bank

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Uzman Yardımcısı

2. Siber Güvenlik Uzmanı

3. Veri Uzmanı

4. Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi

5. DevOps Mühendisi

6. Çevre mühendisi

7. Masterclass Dijital gelişim programı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İş Bankası Siber Güvenlik personel ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

5 – İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

6 – İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İş Bankası Siber Güvenlik ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP