DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İş Bankası Personel Alımı 2021 Yılı İş İlanları Yayınlandı

İş Bankası Personel Alımı 2021 Yılı İş İlanları Yayınlandı

İş Bankası kuruluşu personel alımı yapılması için iş ilanları duyurusu yayınlandı. Türkiye İş Bankası şubeleri içinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:23
İş Bankası Personel Alımı 2021 Yılı İş İlanları Yayınlandı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş Bankası Personel Alımı İş İlanları Yayınlandı

İş Bankası Tarafından yayınlanmış ilanlar için başvurmak isteyen vatandaşlar, Bankanın belirtmiş olduğu bütün şartları taşımaları gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaların yapılması gerekiyor.

https://www.isbank.com.tr/bankamizi-taniyin/iste-kariyer#pozisyonlar  

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Uzman Yardımcısı

2. Siber Güvenlik Uzmanı

3. Veri Uzmanı

4. Bulut Bilişim Ve Platform Mühendisi

5. DevOps Mühendisi

6. Çevre mühendisi

7. Masterclass Dijital gelişim programı

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İş Bankası mühendis, uzman ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

1. İş Bankası mühendis, uzman yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İş Bankası mühendis, uzman ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İş Bankası mühendis, uzman yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İş Bankası mühendis, uzman yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İş Bankası mühendis, uzman ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İş Bankası mühendis, uzman duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

7. İş Bankası mühendis, uzman ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İş Bankası mühendis, uzman duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Bankası mühendis, uzman duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İş Bankası mühendis, uzman ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İş Bankası mühendis, uzman yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İş Bankası mühendis, uzman ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İş Bankası mühendis, uzman resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İş Bankası mühendis, uzman ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP