DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İş Bankası Çevre Mühendisi Alımı

İş Bankası Çevre Mühendisi Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Türkiye İş Bankası kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere çevre mühendisi alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:52
İş Bankası Çevre Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş Bankası Çevre Mühendisi Alımı

Personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Türkiye İş Bankası kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere çevre mühendisi alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İş Bankası Çevre Mühendisi ilanı başvuru tarihi 25.04.2021 tarihinde başlayacak ve 03.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak için aşağıda yazılı olan link üzerinden online olarak başvuru yapmaları gerekiyor.

https://cv.isbank.com.tr/

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

is bank muhendis

isbank2

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İş Bankası Çevre Mühendisi ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP