DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İş Arayanlara Günlük 108 Lira İle İş İmkanı

İş Arayanlara Günlük 108 Lira İle İş İmkanı

İŞKUR sitesinden tarafından yayınlanmakta olan iş başı eğitim ve Mesleki eğitim kursu işçi alımı iş ilanları duyurusunda personel alımı yapılacağı bildirildi.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
İş Arayanlara Günlük 108 Lira İle İş İmkanı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İş Arayanlara Günlük 108 Lira İle İş İmkanı

İŞKUR sitesinden tarafından yayınlanmakta olan iş başı eğitim ve Mesleki eğitim kursu işçi alımı iş ilanları duyurusunda personel alımı yapılacağı bildirildi.

Aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Başvuru yapmadan önce mutlaka İŞKUR internet sitesine şifreniz ile giriş yapmanız gerekmekte.

https://esube.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx

ÖNCE KURS SONRA İŞ SAHİBİ OLUNACAK

Başvuruları kabul edilen bütün adaylar önce kurs eğitimlerini tamamlamak zorundadır. Tahmini olarak 3 ay sürecek olan kursun hemen sonrasında işi öğrenmiş olan bütün bay ve bayan kişiler hem iş hem de meslek sahibi olmuş olacaklar.

mesleki egitim 1

kurs 7

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Adalet Bakanlığı Bilişim Personeli Alımı

7 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İş kursu 108 Lira ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İş kursu 108 Lira ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İş kursu 108 Lira ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İş kursu 108 Lira ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İş kursu 108 Lira ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İş kursu 108 Lira ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İş kursu 108 Lira ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP