DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İpekyolu Kurumu Zabıta Memuru Alımı

İpekyolu Kurumu Zabıta Memuru Alımı

Belediye birimine kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. İlan edilen kamu persoeli alımı iş ilanları bilgisinde İpekyolu belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 adet zabıta memuru alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:04
İpekyolu Kurumu Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İpekyolu Kurumu Zabıta Memuru Alımı

Belediye birimine kamu personeli alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlanmıştır. İlan edilen kamu persoeli alımı iş ilanları bilgisinde İpekyolu belediyesi kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 30 adet zabıta memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İpekyolu belediye başkanlığı zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihleri 22.03.2021 tarihinde başlayacak ve 26.03.2021 son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Hafiziye mah. Kazım Karabekir Cad. Serdar 2.Sk No:3 İpekyolu Belediyesi Merkez Binası 5. Kat İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

ipekyolu1 1

ipekyolu2 1

ipekyolu3 1

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İpekyolu zabıta ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İpekyolu zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 – İpekyolu zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – İpekyolu zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – İpekyolu zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – İpekyolu zabıta ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – İpekyolu zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – İpekyolu zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – İpekyolu zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İpekyolu zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. İpekyolu zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İpekyolu zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. İpekyolu zabıta ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İpekyolu zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. İpekyolu zabıta ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP