DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İpekyolu Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

İpekyolu Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Belediye kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu persoeli alımı iş ilanlarında İpekyolu belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 30 adet zabıta memuru alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
İpekyolu Belediyesi Zabıta Memuru Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İpekyolu Belediyesi Zabıta Memuru Alımı

Belediye kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan kamu persoeli alımı iş ilanlarında İpekyolu belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 30 adet zabıta memuru alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İpekyolu belediyesi zabıta memuru alımı ilanı başvuru tarihi 22.03.2021 tarihinde başlayacak ve 26.03.2021 sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Hafiziye mah. Kazım Karabekir Cad. Serdar 2.Sk No:3 İpekyolu Belediyesi Merkez Binası 5. Kat İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

ipekyolu1

ipekyolu2

ipekyolu3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İpekyolu belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İpekyolu belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İpekyolu belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İpekyolu belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İpekyolu belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP