DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İnşaat Mühendisi Alımı İş İlanları

İnşaat Mühendisi Alımı İş İlanları

Kamu resmi olarak ilan edilmiş olan kamu personel alımı İstanbul iş ilanları dahili içinde İstanbul büyükşehir belediyesi KİPTAŞ kurumu içinde çalıştırılmak için 4 adet İnşaat Mühendisi alımı yapılacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:19
İnşaat Mühendisi Alımı İş İlanları
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnşaat Mühendisi Alımı İş İlanları

KİPTAŞ 4 İnşaat Mühendisi alımı ilanlarına başvuru yapmak isteyen kişilerin  genel şartnamelere, şantiye şartlarına hakim olması ve Autocad sup 2000 programları hakkında bilgili olması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İBB KİPTAŞ 4 adet İnşaat Mühendisi alımı son başvuru tarihi 06.07.2021

İBB KİPTAŞ 4 tane İnşaat Mühendisi alımı ilanına başvuru için

Kurumun aşağıda yazılı olan adresi üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kiptas insaat

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

KİPTAŞ 4 adet İnşaat Mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

KİPTAŞ 4 adet İnşaat Mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

KİPTAŞ 4 adet İnşaat Mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KİPTAŞ 4 adet İnşaat Mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

KİPTAŞ 4 adet İnşaat Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP