DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İnönü Üniversitesi Büro Personeli Alımı

İnönü Üniversitesi Büro Personeli Alımı

İnönü Üniversitesi Büro Personeli alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İnönü Üniversitesi birimleri için 6 Büro Personeli alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:24
İnönü Üniversitesi Büro Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnönü Üniversitesi Büro Personeli Alımı

İnönü Üniversitesi Büro Personeli alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İnönü Üniversitesi birimleri için 6 Büro Personeli alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İnönü Üniversitesi Büro Personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 01.06.2021 tarihi olarak bildirildi.

Büro Personeli alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin İnönü Üniversitesi personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

inonu1 2

inonu3 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Büro memuru İnönü yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Büro memuru İnönü ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Büro memuru İnönü yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Büro memuru İnönü yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Büro memuru İnönü ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Büro memuru İnönü duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Büro memuru İnönü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Sakarya Üniversitesi Kadrolu İşçi Alımı

8. Büro memuru İnönü duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Büro memuru İnönü duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Büro memuru İnönü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Büro memuru İnönü yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Büro memuru İnönü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Büro memuru İnönü resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Büro memuru İnönü ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP