DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İnönü Üniversitesi 53 Sağlık Teknikeri Alımı

İnönü Üniversitesi 53 Sağlık Teknikeri Alımı

İnönü Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İnönü Üniversitesi birimleri için 53 Sağlık Teknikeri alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:41
İnönü Üniversitesi 53 Sağlık Teknikeri Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnönü Üniversitesi 53 Sağlık Teknikeri Alımı

İnönü Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İnönü Üniversitesi birimleri için 53 Sağlık Teknikeri alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İnönü Üniversitesi Sağlık Teknikeri alımı ilanı son başvuru tarihi 01.06.2021 tarihi olarak bildirildi.

Sağlık Teknikeri alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin İnönü Üniversitesi personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

inonu1 3

inonu3 3

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 53 Sağlık Teknikeri inönü yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 53 Sağlık Teknikeri inönü ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 53 Sağlık Teknikeri inönü yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 53 Sağlık Teknikeri inönü yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 53 Sağlık Teknikeri inönü ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 53 Sağlık Teknikeri inönü duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 53 Sağlık Teknikeri inönü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. 53 Sağlık Teknikeri inönü duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 53 Sağlık Teknikeri inönü duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 53 Sağlık Teknikeri inönü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 53 Sağlık Teknikeri inönü yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 53 Sağlık Teknikeri inönü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 53 Sağlık Teknikeri inönü resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 53 Sağlık Teknikeri inönü ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP