DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İnönü Üniversitesi 35 Hemşire Alımı

İnönü Üniversitesi 35 Hemşire Alımı

İnönü Üniversitesi Hemşire alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İnönü Üniversitesi birimleri için 35 hemşire alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:55
İnönü Üniversitesi 35 Hemşire Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnönü Üniversitesi 35 Hemşire Alımı

İnönü Üniversitesi Hemşire alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İnönü Üniversitesi birimleri için 35 hemşire alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İnönü Üniversitesi Hemşire alımı ilanı son başvuru tarihi 01.06.2021 tarihi olarak bildirildi.

Hemşire alımı için Başvuru yapmak isteyen kişilerin İnönü Üniversitesi personel daire başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

inonu1 4

inonu3 4

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. 35 hemşire İnönü yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. 35 hemşire İnönü ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. 35 hemşire İnönü yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. 35 hemşire İnönü yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. 35 hemşire İnönü ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. 35 hemşire İnönü duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. 35 hemşire İnönü ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

8. 35 hemşire İnönü duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. 35 hemşire İnönü duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. 35 hemşire İnönü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. 35 hemşire İnönü yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. 35 hemşire İnönü ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. 35 hemşire İnönü resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. 35 hemşire İnönü ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP