DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İnönü Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

İnönü Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Temizlik Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Eskişehir İnönü Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Temizlik Personeli elemanı alımı yapacaktır.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:40
İnönü Belediyesi Temizlik Personeli Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İnönü Belediyesi Temizlik Personeli Alımı

Temizlik Personeli Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Eskişehir İnönü Belediyesi başkanlığı kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere 1 adet Temizlik Personeli elemanı alımı yapacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Eskişehir İnönü Belediyesi Temizlik Personeli Alımı ilanı son başvuru tarihi 10.01.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU ADRESİ

İsmetpaşa mahallesi Atatürk caddesi No: 116 İnönü – Eskişehir

İritbat Kişisi: Mehmet Bozkurt

İritbat telefonu: 0 222 591 25 20

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Eskişehir İnönü Belediyesi ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP