DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İller Bankası İşletme Mühendisi Alımı

İller Bankası İşletme Mühendisi Alımı

İller bankası İşletme Mühendisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahili içinde İller bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet İşletme Mühendisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:07
İller Bankası İşletme Mühendisi Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İller Bankası İşletme Mühendisi Alımı

İller bankası İşletme Mühendisi alımı iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanları dahili içinde İller bankası birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet İşletme Mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

İller bankası 1 adet İşletme Mühendisi alımı ilanı son başvuru tarihi 11.06.2021 olarak bildirilmiştir.

İller bankası 1 adet İşletme Mühendisi ilanı için aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmanız gerekiyor.

www.ilbank.gov.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

iller1 2

iller3 2

iller4 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İller Bankası İşletme Mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İller Bankası İşletme Mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İller Bankası İşletme Mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İller Bankası İşletme Mühendisi yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İller Bankası İşletme Mühendisi ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İller Bankası İşletme Mühendisi duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Şehir Hatları 4 Daimi Personel Alımı

7. İller Bankası İşletme Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İller Bankası İşletme Mühendisi duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İller Bankası İşletme Mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İller Bankası İşletme Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İller Bankası İşletme Mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İller Bankası İşletme Mühendisi ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İller Bankası İşletme Mühendisi resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İller Bankası İşletme Mühendisi ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP