DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İlkokul Mezunu KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

İlkokul Mezunu KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı

Güncel iş ilanları ile birlikte ilkokul mezunu memur alımı yapılması için açıklanmış olan kamu personel alımı bilgilerinde İstanbul belediyesi içerisinde istihdam edilmek üzere destek personeli alımı gerçekleştirilecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:21
İlkokul Mezunu KPSS Şartsız Kamu Memur Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Belediye memur alımı kapsamı içerisinde İstanbul belediyesi işçi alımı için başvuru işlemleri yapmak isteyen adayların deneyim sahibi olmaları gerekiyor.

KAMU SINAVSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ

•    Güncel İSPER işçi alımı son başvuru tarihi 24.10.2021 olarak açıklandı.

•    İstanbul belediyesi memur alımı iş başvurusu yapmak isteyenlerin aşağıda yazılı internet sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5

memur

KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1.    İstanbul iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin gözlem gücü yüksek olmalı, Türk vatandaşı olmalı ve en az ilkokul mezunu olmaları gerekiyor.

2.    Kamu memur alımı ilanları için bütün adayların stres yönetme kabiliyetine sahip olmaları, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış olması gerekiyor.

3.    Başvuru yapacak olan kişilerin belediye işçi alımı kapsamında tüm talep ve şikâyetleri toplamalı ve değerlendirmeli, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması ayrıca arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilecek bilgi birikimine sahip olması gerekmekte.

4.    İSPER destek personeli alımı için başvuruda bulunmak isteyenlerin kişisel gelişimine önem veren kişilerden olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve insanlar ile iletişim becerilerine sahip olmaları gerekiyor.

5.    Genel anlamda ilişkileri yönetimi becerisine sahip olmaları, devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması ve kurumsal olarak temsil yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP