DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İl Özel İdare Müdürlüğüne KPSS'siz Personel Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğüne KPSS'siz Personel Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğüne memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Kırklareli İl Özel İdare Müdürlüğüne birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Proje Yöneticisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:45
İl Özel İdare Müdürlüğüne KPSS'siz Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İl Özel İdare Müdürlüğüne KPSS’siz Personel Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğüne memur alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Kırklareli İl Özel İdare Müdürlüğüne birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Proje Yöneticisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İl Özel İdare Müdürlüğüne ilanı son başvuru tarihi 6.05.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan mail adresine özgeçmişlerini göndermeleri gerekiyor.

[email protected]

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kirklareli

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bay ve bayanların TC vatandaşı olması gerekiyor.

2 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 – Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kırklareli İl Özel İdare ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP