DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İl Emniyet Müdürlüğüne Personel Alımı Yapılacak

İl Emniyet Müdürlüğüne Personel Alımı Yapılacak

Emniyet Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden personel alım ilanı yayımlandı. Samsun Emniyet Müdürlüğüne Alo 170 hattı üzerinden başvuru yapanlar arasından kura ile personel alınacağı duyuruldu.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:17
İl Emniyet Müdürlüğüne Personel Alımı Yapılacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İl Emniyet Müdürlüğüne Personel Alımı Yapılacak

Emniyet Müdürlüğü bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden personel alım ilanı yayımlandı. Samsun Emniyet Müdürlüğüne Alo 170 hattı üzerinden başvuru yapanlar arasından kura ile personel alınacağı duyuruldu.

Kura çekilişi, 28 Ağustos 2020 Cuma günü saat:13.30’da Emniyet Müdürlüğü Konferans salonunda noter huzurunda yapılacaktır.

Açık iş sayısının 4 katından az başvuru olması durumunda ise kura işlemi yapılmayacaktır.

Kura sonucu veya kura işlemi yapılmadan belirlenen asil ve yedek adaylar Samsun Emniyet Müdürlüğü internet sitesinde (www.samsun.pol.tr) ilan edilecek ve evraklarını ilanda belirtilen tarihte Samsun Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne bizzat teslim edeceklerdir. 
Mülakat Sınav Yeri ve Tarihi de yine internet sayfamızdan duyurulacaktır. Adaylar için ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Adaylardan istenilecek evraklar;

Terörle Mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralandığına dair komutanlık yazısı ve sağlık raporu vs. belgelerini,

Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,

Öğrenim Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi

AŞAĞIDAKİ LİNKTEN BAŞVURABİLİRSİNİZ

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanDetay.aspx?uiID=00005609330 

56666

ALO 170 HATTI ÜZERİNDEN İŞ BAŞVURUSU

Yayımlanan personel alım ilanında adayların  Alo 170 hattı veya İŞKUR üzerinden başvuru yapabileceği duyuruldu.

Ayrıca  Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan büro işçisi alım ilanına hangi adayların başvuru yapabileceği de belirtildi.

Yayımlanan personel alım ilanında, “İlan şartlarını taşıyan adaylar; ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içinde esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvuru yapabilir. 
Ayrıca hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurular yapılabilir. 

Başvuru yapacak adaylar için aynı zamanda şu bilgilerek verilerek, “Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılır. 
Listeden çıkarılan kişilerin yerine kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre sıralamada yer alan diğer kişiler dâhil edilebilir. 
Belge teslimi ve kontrolü işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun tercihine göre kura çekiminden önce veya sonra yapılabilir. 
Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinde duyurulacaktır. 

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI

İlana başvuru yapacak adaylarda aranan genel şartlar şu şekilde:

1. Türk vatandaşı olmak,

2. 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşından gün almamış olmak.

3. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak,

4. 26/09/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile;

5. Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak.

6. Türk Ceza Kanununun53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar işlemeiş olmak.

Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanmamak.

Hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak.

7. Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçlarından dolayı hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

8. Görevin yapılmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı ile engeli bulunmamak.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP