DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İKM CTE İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvurusu Başladı

İKM CTE İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvurusu Başladı

İKM, İnfaz Koruma Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Adalet bakanlığı CTE Toplamda 5.358 personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 05:56
İKM CTE İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvurusu Başladı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İKM CTE İnfaz Koruma Memuru Alımı Başvurusu Başladı

İKM, İnfaz Koruma Memuru Alımı yapılması için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Adalet bakanlığı CTE Toplamda 5.358 personel alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://www.turkiye.gov.tr/adalet-is-basvurusu

ALIM YAPILAN KADROLAR

4.918 infaz ve koruma memuru

19 büro personeli (ceza infaz kurumu kâtibi)

51 hemşire

20 sağlık teknikeri

157 teknisyen

156 destek personeli (şoför)

33 destek personeli (aşçı)

4 destek personeli (kaloriferci) olmak üzere toplam 5.358 personel alımı yapılacak.

03 1

01 2

02 2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak tüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

İlginizi Çekebilir:  İSFALT İstanbul Asfalt Fabrikaları Personel Alımı

7 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 – İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

İlginizi Çekebilir:  İstanbul Belediyesi İş Güvenliği Uzmanı Alımı

7. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. İKM CTE İnfaz Koruma ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP