DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İçişleri bakanlığı KPSS şartsız 17 sözleşmeli personel alımı

İçişleri bakanlığı KPSS şartsız 17 sözleşmeli personel alımı

Son dakika iş ilanları kapsamında açıklanmış olan duyuru işlemlerinde İçişleri bakanlığı KPSS şartsız 17 sözleşmeli personel alımı yapacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:56
İçişleri bakanlığı KPSS şartsız 17 sözleşmeli personel alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İçişleri bakanlığı KPSS şartsız 17 sözleşmeli personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımaları gerekiyor.

İçişleri bakanlığı KPSS şartsız personel alımı başvuru şartları

Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmaları ve herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor.

Büyük ölçekli bilgi işlem birimlerinde yazılım uzmanı olarak en az dokuz (9) yıl çalışmış olmak ve bunu belgelemek ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Yazılım kalite, güvence, değişiklik yönetimi ve yazılım doğrulama faaliyetlerini gerçekleştirecek tecrübeye sahip olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

En az 2 yıl Takım liderliği yapmış olmak ve bunu belgelemek ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

MicroService mimarisi hakkında bilgi sahibi ve tecrübe sahibi olmak ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Enterprise Software Architecture, Object Oriented Programing, ORM (Entity Framework, Dapper) konularında bilgi ve tecrübe sahibi olmak ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

İçişleri bakanlığı personel alımı başvuru bilgileri

Kamu işçi alımı son başvuru tarihi 7.02.2022 olarak açıklandı.

Başvurular aşağıda yazılı internet sitesine online yapılacaktır.

https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr

Başvuru kılavuzu için tıklayınız

icisleri 3

İlginizi Çekebilir:  İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP