DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi 225 İşçi Alımı Yapacak

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi 225 İşçi Alımı Yapacak

Kamu Noter Kura çekilişi ile beraber kamu işçisi alımı için iş ilanları yayınlanmıştır. İş ilanı bilgisi duyurularında İçişleri Bakanlığı göç idaresi genel müdürlüğü bünyesinde çalıştırılmak üzere 225 adet temizlik görevlisi alımı yapılacak.

ABONE OL
9 Şubat 2022 06:12
İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi 225 İşçi Alımı Yapacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İçişleri Bakanlığı 225 İşçi Alımı Yapacak

İçişleri Bakanlığı göç idaresi genel müdürlüğü temizlik işçisi alımı ilanı için başvuracak olan bütün adayların en az ilkokul mezunu olması ve ilan bilgileri içinde belirtilmiş olan bütün şartları taşıması gerekiyor.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İçişleri Bakanlığı göç idaresi 225 adet temizlik görevlisi alımı ilanı son başvuru tarihi 18.6.2021 olarak açıklanmıştır.

İçişleri Bakanlığı göç idaresi 225 adet temizlik görevlisi alımı ilanı için başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan İŞKUR linki üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

İŞKUR sitesinin İŞ İLANLARI kısmında İŞYERİ ÜNVANI kısmına İÇİŞLERİ BAKANLIĞI GÖÇ İDARESİ yazın ve ARA butonuna basınız.

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

goc idaresi

BAŞVURU GENEL ŞART BİLGİLERİ

1. Göç idaresi müdürlüğü başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Göç idaresi müdürlüğü ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Göç idaresi müdürlüğü yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Göç idaresi müdürlüğü resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Göç idaresi müdürlüğü ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

3. Göç idaresi müdürlüğü iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP