DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı için yayınlanmış olan kamu personeli alımı duyurusu bilgilerinde, bakanlık bünyesinde çalıştırılmak üzere 3546 mühendis, işçi ve personel alımı yapılacağı açıklandı.

ABONE OL
27 Mayıs 2022 00:07
İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Duyurusu

İçişleri bakanlığı için açıklanmış bulunan kamu personeli alımı duyurusu ile bakanlık birimleri içinde çalıştırılmak üzere 3546 mühendis, işçi ve personel alımı yapılacağı bildirildi.

İçişleri Bakanlığı Personel Alımı Başvuru Şartları

Bilgi ve Belge Yönetimi, Dokümantasyon ve Enformasyon, Arşivcilik veya Kütüphanecilik lisans programından ya da programında Osmanlı Paleografyası, Arapça, Farsça derslerinden en az birine yer veren lisans bölümlerinden mezun olmak, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Hukuk Fakültelerinden mezun olmak veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birisini bitirmiş olmak gerekiyor.

Fakültelerin Sosyal Hizmet, Sosyal Çalışma ve Sosyal Hizmetler bölümlerinden birisini bitirmiş olmak veya buna denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki öğrenim kurumlarından birisini bitirmiş olmak, kamusal haklardan mahrum olunmaması ve Fakültelerinin elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği veya elektronik ve haberleşme mühendisliği bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

Meslek Yüksek Okullarının Harita, Harita Kadastro, Harita ve Maden Ölçme, Harita Teknikerliği, Harita ve Kadastro ön lisans bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Elektrik, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Endüstriyel Elektronik ön lisans bölümlerinden herhangi birinden mezun olmak ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

 

İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı 3546 Mühendis, İşçi Ve Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı Kamu Personel Alımı Başvuru Bilgileri

Başvurular 17.06.2022 tarihinde başlayacaktır.

Son başvuru tarihi 21.06.2022 olarak açıklanmıştır.

Başvuru Yapmak İçin Tıklayınız

Başvuru Kılavuzu İçin Tıklayınız

kamupersonelialimi.net haberidir.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP