DOLAR 15,4955 0.05%
EURO 16,1373 -0.01%
ALTIN 901,740,05
BITCOIN 4816014,54%
İstanbul
20°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

İçişleri Bakanlığı 110 Kaymakam Adayı Alım Sınavı

İçişleri Bakanlığı 110 Kaymakam Adayı Alım Sınavı

İçişleri Bakanlığı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İçişleri Bakanlığı birimleri için 110 kaymakam adayı alım sınavı icra edecek.

ABONE OL
9 Şubat 2022 03:59
İçişleri Bakanlığı 110 Kaymakam Adayı Alım Sınavı
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam Adayı Alım Sınavı

İç İşleri Bakanlığı personel alımı için iş ilanı yayınladı. Yayınlanan iş ilanları bilgilerinde İç İşleri Bakanlığı birimleri için 110 kaymakam adayı alım sınavı icra edecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İç İşleri Bakanlığı sınav ilanı başvuru tarihi 26.05.2021 tarihinde başlayacak ve 02.06.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://ais.osym.gov.tr internet sitesi üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

kaymakam1

kaymakam2

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İlginizi Çekebilir:  Çanakkale Ayvacık Belediyesi Destek Personeli Alımı

7. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. İç İşleri Bakanlığı 110 Kaymakam ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP